Spegelbelysning Dansani Jupiter
fr.850 kr
fr.679 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Jupiter
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-lampan Jupiter för din spegellösning är nästan som ett litet konstverk och utöver sin supertunna och läckra design har den också genomtänkt funktion som låter dig öka och minska ljusstyrka och färgnyans med en panel för ljusstyrning.
Varumärke
DansaniBeskrivning
LED-lampan Jupiter för din spegellösning är nästan som ett litet konstverk och utöver sin supertunna och läckra design har den också genomtänkt funktion som låter dig öka och minska ljusstyrka och färgnyans med en panel för ljusstyrning.
OBS! Denna lampa måste kopplas ihop med någon av våra speglar eller spegelskåp med ljusstyrning för att fungera, då det inte medföljer någon LED-drivrutin.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Färg | Krom, Matt Vit, Mattsvart |
| Effekt | 5,6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 80 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 22 mm |
| Ljustemperatur | 2100-6500 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Effekt/prestanda | 5,6 W |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Calidris-Luna-You |
| Typ | Spegelbelysning |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
