Spegelbelysning Vedum Karleby
fr.2 875 kr
fr.2 300 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Karleby
2 300 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelbelysning Vedum Karleby är en skåpsbelysning i MDF med LED-belysning för montering ovanpå skåp. Belysningen har skyddsklass IP44 och färgtemperatur 3000K. Den är dimbar och är förberedd för koppling av el till uttagsbox samt underbelysning.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelbelysning Vedum Karleby är en skåpsbelysning i MDF med LED-belysning för montering ovanpå skåp. Belysningen har skyddsklass IP44 och färgtemperatur 3000K. Den är dimbar och är förberedd för koppling av el till uttagsbox samt underbelysning.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Lars-ErikVerifierad köpare
för 1 år sedanbra passform enkel att montera
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Betonggrå, Vit |
| Effekt/prestanda | 10,5, 12,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 207 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 25 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Free |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Bredd | 600, 900 mm |
