Spegelbelysning Vedum Leaby
fr.2 695 kr
fr.2 156 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Leaby
2 156 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spegelbelysning Vedum Leaby är en elegant LED-belysning tillverkad av MDF för montering på spegel. Belysningen är dimbar och har skyddsklass IP44 och ljustemperatur 3000K.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelbelysning Vedum Leaby är en elegant LED-belysning tillverkad av MDF för montering på spegel. Belysningen är dimbar och har skyddsklass IP44 och ljustemperatur 3000K.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Betonggrå, Vit |
| Effekt/prestanda | 10,5, 12,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 25 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Free |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Eluttag | Ja, Nej |
| Bredd | 600, 900 mm |
