Spotlight Ifö Electric Light On HalogenSvart
1 329 kr

Light On Halogen
Svart
1 329 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utanpåliggande spotlight i keramik som är godkänd för badrum samt bastu. Ett skyddsglas sitter framför lampan för att den ska få rätt skyddsklass.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Utanpåliggande spotlight i keramik som är godkänd för badrum samt bastu. Ett skyddsglas sitter framför lampan för att den ska få rätt skyddsklass.
Väldigt gedigen armatur som även har en enkel uppsättning.
OBS! Ljuskälla ingår ej!
OBS! Ljuskälla ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511274 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6057-209-16 35W 230V |
| Serie | Light On Halogen |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 115 mm |
| EAN-nr | 7312906057266 |

