Taklampa Astro Dakota 300Krom
Rek. pris 2 150 kr
1 995 kr
Se priset!

Dakota 300
Krom
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Varumärke
AstroBeskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1129001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Plafond |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Dakota |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Diameter | 300 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 87 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5038856005646 |
