Underbelysning Ballingslöv Tidan till Spegelskåp31 cm
883 kr
Vald variant
Bredd:
310 mm

Tidan till Spegelskåp
31 cm
883 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underbelysning Ballingslöv Tidan till Spegelskåp passar fint direkt under ett spegelskåp. Underbelysningen är inte dimbar och levereras med fyra skruvar.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Underbelysning Ballingslöv Tidan till Spegelskåp passar fint direkt under ett spegelskåp. Underbelysningen är inte dimbar och levereras med fyra skruvar.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Recensioner
Anna LVerifierad köpare
för 6 dagar sedanPassade perfekt under badrumsskåpet. Ger ett skönt ljus, men själva armaturen syns knappt
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | UBELSSK309 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 310 mm |
| Längd | 310 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Krom |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Effekt | 4,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 16 mm |
| EAN-nr | 7394390087240 |



