Underbelysning Westerbergs Samla
588 kr

Samla
588 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Underbelysning Westerbergs Samla är en belysning som ger fint ljus över tvättstället och monteras under Samla speglar och spegelskåp. Kopplas in på befintlig transformator. IP44.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Underbelysning Westerbergs Samla är en belysning som ger fint ljus över tvättstället och monteras under Samla speglar och spegelskåp. Kopplas in på befintlig transformator. IP44.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20072050 |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Samla |
| Produkttyp | Underbelysning |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Bredd | 430 mm |
| RSK-nr | 8934606 |
| EAN-nr | 7333231002004 |
