Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 200 IP44 Rak E27
fr.1 088 kr
Se priset!
Välj variant

Opus 200 IP44 Rak E27
1 088 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vägg/taklampa Opus från Ifö. 200/131 mm, IP44, rak, E27, 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Opus |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 202 mm |
| Höjd | 131 mm |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8262-500-10 VIT RAK, 8262-500-12 GRÅ RAK, 8262-500-16 SVART RAK |

