Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 200 Rak
fr.1 401 kr
Se priset!
Välj variant

Opus 200 Rak
1 401 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Opus Ø 200 höjd 140 mm IP44 rak. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus Ø 200 höjd 140 mm IP44 rak. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Opus |
| Produkttyp | Bastu väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 204 mm |
| Höjd | 131 mm |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8261-509-10 VIT RAK, 8261-509-16 SVART RAK |
