Väggarmatur Ifö Electric Porslinsarm 6095
535 kr
Se priset!

Porslinsarm 6095
535 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Classic har en keramisk sockel och en blank opal kupa. Kan placeras i tak eller på vägg, såväl inom- som utomhus. Armaturerna i Classicserien är trotjänarna i Ifö Electrics breda sortiment. De är idealiska i de flesta utrymmen, där funktion och tidlös formgivning är nyckelord.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Classic har en keramisk sockel och en blank opal kupa. Kan placeras i tak eller på vägg, såväl inom- som utomhus. Armaturerna i Classicserien är trotjänarna i Ifö Electrics breda sortiment. De är idealiska i de flesta utrymmen, där funktion och tidlös formgivning är nyckelord.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510713 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E28 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6095-500-10/6112 |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 165 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312906095107 |

