Vägglampa Astro Elena
fr.3 710 kr
Välj variant

Elena
3 710 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Astro Elena passar perfekt som lampett vid sidan av spegel. Med sin glasskärm och design är den ett smycke där den blir placerad. Lampan har IP44-klassning.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Elena passar perfekt som lampett vid sidan av spegel. Med sin glasskärm och design är den ett smycke där den blir placerad. Lampan har IP44-klassning.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Krom, Matt Svart |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Elena |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 288,5 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 110 mm |
