Vägglampa Bathlife Blänka 1L
Rek. pris 1 299 kr
1 199 kr
149 krSpara 88 %Kampanjtom 30/4

Blänka 1L
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blänka är en vägglampa från Bathlife i kromad metall som är godkänd för badrum. Levereras utan ljuskälla.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Blänka är en vägglampa från Bathlife i kromad metall som är godkänd för badrum. Levereras utan ljuskälla.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053592 |
| Färg | Krom |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Anslutning | Fast installation |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Blänka |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 220 mm |
| Längd | 90 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7330024582217 |

