Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kaktus 25 cm
199 kr
150 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide av ljusslang som formar en flamingo. Drivs med 3 AA-batterier och har timer på 6 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide av ljusslang som formar en flamingo. Drivs med 3 AA-batterier och har timer på 6 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3075-900 |
| Färg | Grön |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7318303075902 |

