Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kanin Akryl 24 LED 4xAA
329 kr
241 krSpara 27 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kanin Akryl 24 LED 4xAA är en vacker belysningsdekoration i form av en kanin med 24 varmvita LED-lampor och en timer på 6 h. Den drivs av 4xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kanin Akryl 24 LED 4xAA är en vacker belysningsdekoration i form av en kanin med 24 varmvita LED-lampor och en timer på 6 h. Den drivs av 4xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6236-103 |
| Färg | Klar |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 145 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Antal Ljuskällor | 24 st |
| Vikt | 0,52 kg |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7318306236102 |
