Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kaniner LED 5 st
459 kr
338 krSpara 26 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med 5 st kaniner.
Recensioner
Sofia BVerifierad köpare
för 2 månader sedanMycket söt belysning. Lyser bra och lagom starkt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6289-103 |
| Färg | Klar |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,69 kg |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 7318302891039 |


