Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Krokodiler LED 5 st
479 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Häftig dekorationsbelysning med fem st krokodiler från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6293-103 |
| Färg | Grön |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,79 kg |
| Bredd | 265 mm |
| EAN-nr | 7318302931032 |


