Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Pingvinfamilj 3 st
609 kr
453 krSpara 26 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tre pingviner från Gnosjö Konstsmide med 48 st vita LED-ljus. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6270-203 |
| Färg | Svart/Vit |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7318302702038 |




