Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Gardinslinga Snöflingor IP20
459 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snöflingor på tråd. Stämningsfull USB-driven gardinslinga med 120 amberfärgade frostade LED, i form av vita kulor och transparent kabel. Lampavstånd 15 cm. Höjd 180 cm, bredd 135 cm. Anslutningssladd på 300 cm. IP20. Endast för inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Snöflingor på tråd. Stämningsfull USB-driven gardinslinga med 120 amberfärgade frostade LED, i form av vita kulor och transparent kabel. Lampavstånd 15 cm. Höjd 180 cm, bredd 135 cm. Anslutningssladd på 300 cm. IP20. Endast för inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4485-803 |
| Färg | Klar |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 1850 K |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1800 mm |
| Längd | 1350 mm |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Bredd | 1350 mm |
| EAN-nr | 7318304858030 |



