Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Ovala lampor LED E14
fr.389 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ovala lampor LED E14
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med ovala LED-ljus och svart kabel. Inklusive transformator.
Recensioner
Josephine KVerifierad köpare
för 4 år sedanHelt fantastisk fin. Lyser upp fint i vintermörkret
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Flerfärgad |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 6 V |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Längd | 4,75, 9,75 m |
| Vikt | 1, 0,65 kg |
| Antal Ljuskällor | 20, 40 st |


