Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
Rek. pris 239 kr
229 kr
214 krSänkt pris!

Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Snygg dekorativ slinga för utomhusbruk. 10 st rökfärgade höljen med en räfflad yta som ger ett härligt ljussken. Dekorera uteplatsen eller din trädgård för en stämningsfull atmosfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg dekorativ slinga för utomhusbruk. 10 st rökfärgade höljen med en räfflad yta som ger ett härligt ljussken. Dekorera uteplatsen eller din trädgård för en stämningsfull atmosfär.
Denna ljusslinga från Star Trading är inte bara en ljuskälla, utan även en elegant detalj som förhöjer din utomhusmiljö. Med en längd på 3,6 meter och en generös kabellängd på 5 meter, kan den placeras på en mängd olika platser, från balkongen till trädgårdsstigen. Den svarta färgen och de rökfärgade glödlamporna skapar en subtil och sofistikerad look. Trots sin starka ljusstyrka på 30 lumen, har den en låg energiförbrukning på endast 0,5 W. Dessutom är den IP44-klassad, vilket innebär att den är skyddad mot vattenstänk och därmed lämplig för utomhusbruk.
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
- Låg energiförbrukning på endast 0,5 W
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång kabellängd på 5 meter för flexibel placering
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
- Låg energiförbrukning på endast 0,5 W
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång kabellängd på 5 meter för flexibel placering
Recensioner
Emma NVerifierad köpare
för 1 månad sedanJättefin slinga till ett bra pris 🙂
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 472-91 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Archy |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Färg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 3,6 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 100 mm |
| Spänning | 3,2 V |
| Vikt | 0,38 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| EAN-nr | 7391482062901 |



