Ljusslinga Star Trading Shiny Warm WhiteAntal Ljuskällor: 540
Rek. pris 359 kr
304 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
1080 mm

Shiny Warm White
Antal Ljuskällor: 540
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med LED lampor med vackert varmvitt ljussken. Slingan är ca 24 meter lång med ett avstånd på 2cm mellan lamporna. Perfekt för din trädgård. Shiny Warm White är en prisvärd basserie.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-61 |
| Antal Ljuskällor | 540 st |
| Bredd | 1080 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 0 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Serie | Shiny Warm White |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482069795 |

