Ljusslinga Star Trading Slinga Glassy LightLV
Rek. pris 599 kr
297 kr
Se priset!

Slinga Glassy LightLV
297 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exklusiv partyslinga med 6 lampor. Varje lampa med en transparent skärm som liknar pressglas. Förgyll uteplatsen eller trädgården med denna slinga. Ger ett härligt sken. Svart kabel med 70cm mellan lamporna.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Exklusiv partyslinga med 6 lampor. Varje lampa med en transparent skärm som liknar pressglas. Förgyll uteplatsen eller trädgården med denna slinga. Ger ett härligt sken. Svart kabel med 70cm mellan lamporna.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 473-10 |
| Kabellängd | 3 m |
| Färg | Svart |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 155 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 3,5 m |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,44 W |
| Serie | Glassy Light |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 1,18 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 49 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482064202 |


