Ljusslinga Star Trading Syst24Flash49LExtrWw
Rek. pris 349 kr
339 kr
Förväntas åter i lager 2026-09-07
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra ljusslinga med 49LED-ljuskällor varav 6 st har en blinkande effekt. Ger ett vackert gnistrande sken. Ljusslingan är 5m lång med varmvitt ljus. För utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
System 24 är ett komplett trädgårds-, party och julbelysningsslingsystem. Extra ljusslinga med 49LED-ljuskällor varav 6 st har en blinkande effekt. Ger ett vackert gnistrande sken. Ljusslingan är 5m lång med varmvitt ljus. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 491-13-1 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | System 24 |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 10 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 5 m |
| Ljusflöde | 65 lumen |
| Effekt/prestanda | 1,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 49 st |
| Vikt | 0,27 kg |
| EAN-nr | 7391482064998 |




