Slinga Star Trading Olivec 180 cm B/O
Rek. pris 269 kr
189 kr
Se priset!

Olivec 180 cm B/O
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ 180 cm lång formbar girlang med olivblad och oliver. Ger ett behagligt sken och passar som dekoration både inom- och utomhus. Batteribox med timerfunktion och för utomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ 180 cm lång formbar girlang med olivblad och oliver. Ger ett behagligt sken och passar som dekoration både inom- och utomhus. Batteribox med timerfunktion och för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-54 |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Färg | Grön |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 1800 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| Serie | Olivec |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Vikt | 0,11 kg |
| Bredd | 1800 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482063533 |

