Väggdekoration Star Trading Plexy Coffee LED
439 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Tuff väggdekoration för inomhusbruk med texten Coffee.
Transparent plexiskiva med LED belysning i vitt och rosa. Produkten kommer med USBkabel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 581-40 |
| Färg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Plexy |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Inomhusdekoration |
| Kabellängd | 20 m |
| Djup | 16 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7391482070586 |





