Downlight Designlight DB-237MW 4,6W 3000K
Rek. pris 567 kr
277 kr
Se priset!

DB-237MW 4,6W 3000K
277 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl DB-237MW fast 4,6W 3000K vit
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7464741 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 3,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 90 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Håltagningsmått | 50 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-237MW |
| Energiförbrukning | 3,5 kWh/1000h |
| Serie | LED for workers |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,134 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 400 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 3,5 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132800950 |

