Downlight Designlight DB-MW Multi 3000K
Rek. pris 953 kr
fr.437 kr
Se priset!
Välj variant

DB-MW Multi 3000K
437 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl DB-239MW Multi 4W 3000K m drivdon
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 3,5, 4,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 96 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Håltagningsmått | 63 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | LED for workers |
| Produkttyp | Downlight |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 400 lumen |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | DB-239MW, DB-240MW |
| Energiförbrukning | 3,5, 4,3 kWh/1000h |
| Vikt | 0,18, 0,148 kg |
| Energiförbrukning | 3,5, 4,3 kWh/år |

