Downlight Designlight G6 Star Tilt 7W 6-p3000 K
Rek. pris 5 815 kr/frp
3 297 kr/frp
Se priset!

G6 Star Tilt 7W 6-p
3000 K
3 297 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl G6 Star Tilt 7W 3000K 6-pack
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7474472 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 95 mm |
| Håltagningsmått | 83 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-G6306 |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Serie | Jubileum |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 2,25 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 570 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132803128 |

