Downlight Designlight P-184MW Future 8W 3000K
Rek. pris 1 554 kr
657 kr
Se priset!

P-184MW Future 8W 3000K
657 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downlight P-184MW Future 8W 3000K IP21, inkl drivdon
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7469224 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 8,6 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Diameter | 105 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Håltagningsmått | 93 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 40 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-184MW |
| Energiförbrukning | 8,6 kWh/1000h |
| Serie | Exclusive |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,236 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 542 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 8,6 kWh/år |
| EAN-nr | 7340132802145 |

