Downlight Designlight P Fast 11W
Rek. pris 1 471 kr
fr.646 kr
Se priset!
Välj variant

P Fast 11W
646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl P-196B Fast 11W 3000K Svart
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 98 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Håltagningsmått | 92 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 55 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energiförbrukning | 11 kWh/1000h |
| Serie | Public |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,369 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 775 lumen |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 11 kWh/år |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-196B, P-196MW |

