Downlight Designlight P Fast 7W
Rek. pris 1 153 kr
fr.540 kr
Se priset!
Välj variant

P Fast 7W
540 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl fast 7w, 2700K IP44 matt vit
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Vit |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 85 mm |
| Håltagningsmått | 80 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 55 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Serie | Jubileum |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,25 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Energiförbrukning | 7 kWh/år |
| Energieffektivitet | E, F |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-1606527, P-1606530 |
| Ljusflöde | 525 lumen, 550 lumen |

