Downlight Llitt Alice 1-packBorstad Stål, 3000 K
399 kr/frp
353 kr/frpSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Borstat Stål
Ljustemperatur (K):
3000
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Downlight Llitt Alice 1-pack är en downlight som ger dig möjligheten att byta ut dina äldre halogen-lampor till ett nyare mer energisnålt alternativ, till exempel i ditt badrumsskåp eller över din diskbänk. Alice 12V är IP44-klassad och dimbar.
Varumärke
LlittBeskrivning
Downlight Llitt Alice 1-pack är en downlight som ger dig möjligheten att byta ut dina äldre halogen-lampor till ett nyare mer energisnålt alternativ, till exempel i ditt badrumsskåp eller över din diskbänk. Alice 12V är IP44-klassad och dimbar.
Kan med fördel användas tillsammans med Thea Driver 12V 0-100W. Ljusstyrka (lumen): 340.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Llitt |
| Art.Nr. | A13205 |
| Färg | Borstat Stål |
| Effekt/prestanda | 4,7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Diameter | 70 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 20 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,06 kg |
| Spänning | 12 V |
| Energieffektivitet | F |
| Håltagningsmått | 57 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 70 ° |
| Material | Aluminium |
| Energiförbrukning | 4,7 kWh/1000h |
| Serie | Alice |
| Produkttyp | Downlight |
| EAN-nr | 7392971144696 |
