Downlight Malmbergs Black Edition BelzigTune, Färgtemperatur: 2000-2800, 230V, 11W
910 kr
794 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Effekt/prestanda:
11 W

Black Edition Belzig
Tune, Färgtemperatur: 2000-2800, 230V, 11W
794 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Downlight Black Edition Belzig från Malmbergs är en elegant downlight för infällt montage med integrerad LED-ljuskälla. Lampan har ett armaturhus i aluminium och är dimbar. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight Black Edition Belzig från Malmbergs är en elegant downlight för infällt montage med integrerad LED-ljuskälla. Lampan har ett armaturhus i aluminium och är dimbar. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9974523 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 62 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 33 ° |
| Ljustemperatur | 2000-2800 K |
| Inbyggnadsdjup | 62 mm |
| Djup | 62 mm |
| Utförande | Vippbar 38° |
| Diameter | 100 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Håltagningsmått | 92 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Black Edition |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Downlight |
| Vikt | 0,1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |


