Bordslampa By Rydéns FlakeHöjd: 40 cm
549 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
400 mm

Flake
Höjd: 40 cm
549 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-24
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Flake från By Rydéns är en bordslampa i stram skandinavisk design, som sprider ett mjukt och behagligt ljus genom sitt vita glas.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Flake från By Rydéns är en bordslampa i stram skandinavisk design, som sprider ett mjukt och behagligt ljus genom sitt vita glas.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 2820580-5002 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 100 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Höjd | 400 mm |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7391741520586 |
