Bordslampa Doris med Oval SkärmSvart
561 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Doris av svarvat mangoträ med oval skärm Indi i vitt linnetyg. Skärmen är 25 cm bred, 20 cm djup, 15 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 53 cm hög och den totala höjden blir 64 cm. 1,4 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa Doris av svarvat mangoträ med oval skärm Indi i vitt linnetyg. Skärmen är 25 cm bred, 20 cm djup, 15 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 53 cm hög och den totala höjden blir 64 cm. 1,4 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 70053-2704 |
| Färg | Dark Black |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,4 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Utförande | Färg lampskärm: Vit |
| Höjd | 640 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Trä |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 2 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330976139439 |

