Bordslampa Kent 59 cm
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Bordslampa Kent 59 cm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kent lampfot i metall med lampskärmen Sofia Franza. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 45 cm hög och den totala höjden blir 59 cm. 1,5 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Kent lampfot i metall med lampskärmen Sofia Franza. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 45 cm hög och den totala höjden blir 59 cm. 1,5 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Krom/Svart, Krom/Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Vikt | 0,6 kg |
| Dimbar | Nej |
| Utförande | Färg lampskärm: Svart, Färg lampskärm: Vit |
