Bordslampa Nordlux Theo
Rek. pris 1 099 kr
879 kr
819 krSänkt pris!

Theo
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Bjud in naturen i ditt hem med en trendig kombination av trä och metall. Theo-serien har ett mycket modernt och unikt designuttryck som mjukas upp med ljust askträ. Det flexibla lamphuvudet kan enkelt justeras för att ge ett behagligt riktat ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112645003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 150 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Trä |
| Serie | Theo |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 427 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,38 kg |
| EAN-nr | 5704924005695 |




