Bordslampa PR Home Agnar Lollo
2 499 kr
1 999 krSpara 20 %Kampanj

Agnar Lollo
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Agnar inklusive skärm Lollo i natur/svart, som båda är anpassade för utomhusbruk. Foten har en E27 lamphållare för ljuskälla med max 18W effekt. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett transparent plastlock samt en packning som skyddar mot väta.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Bordslampa Agnar inklusive skärm Lollo i natur/svart, som båda är anpassade för utomhusbruk. Foten har en E27 lamphållare för ljuskälla med max 18W effekt. Över ljuskällan och lamphållaren sitter ett transparent plastlock samt en packning som skyddar mot väta.
Lampskärmen har en flätad struktur som skapar ett vackert ljusspel, och är tillverkad i konstrotting som är ett vädertåligt material. Skärmen sätts fast i lampfoten med hjälp av ett specialfäste. Kabellängd 200cm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1235007-8838 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 2 m |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Outdoor |
| Vikt | 5,3 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330976138890 |

