Bordslampa PR Home Carter 45 cm
fr.1 094 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Carter 45 cm
1 094 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Carter bordslampa är den ideala lampan för många olika miljöer. När mörket faller lyser den upp din tillvaro med ett nedåtriktat behagligt ljus. Carter är gjord utav metall, skärmen är 31cm i diameter och har ett dekorativt hamrat mönster. Lampfoten är 35cm hög och 10cm djup.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Carter bordslampa är den ideala lampan för många olika miljöer. När mörket faller lyser den upp din tillvaro med ett nedåtriktat behagligt ljus. Carter är gjord utav metall, skärmen är 31cm i diameter och har ett dekorativt hamrat mönster. Lampfoten är 35cm hög och 10cm djup.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Blå, Grå, Matt Svart |
| Diameter | 310 mm |
| Sockel | E27 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 450 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |

