Bordslampa PR Home Carter 45 cmBlå 45 cm
1 499 kr
1 094 krSpara 27 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Blå

Carter 45 cm
Blå 45 cm
1 094 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Carter bordslampa är den ideala lampan för många olika miljöer. När mörket faller lyser den upp din tillvaro med ett nedåtriktat behagligt ljus. Carter är gjord utav metall, skärmen är 31cm i diameter och har ett dekorativt hamrat mönster. Lampfoten är 35cm hög och 10cm djup.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Carter bordslampa är den ideala lampan för många olika miljöer. När mörket faller lyser den upp din tillvaro med ett nedåtriktat behagligt ljus. Carter är gjord utav metall, skärmen är 31cm i diameter och har ett dekorativt hamrat mönster. Lampfoten är 35cm hög och 10cm djup.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 4213588-3188 |
| Färg | Blå |
| Diameter | 310 mm |
| Sockel | E27 |
| Höjd | 450 mm |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7330976137077 |


