Bordslampa PR Home Riley
fr.1 149 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Riley
1 149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En lättplacerad och söt bordslampa som passar in flera olika miljöer. Lampfoten är utav metall med ett fint hamrat mönster. Skärmen har ett rynkat tyg i sidenlook och en vågig form nedtill som skapar ett fint flöde av ljuskällan.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
En lättplacerad och söt bordslampa som passar in flera olika miljöer. Lampfoten är utav metall med ett fint hamrat mönster. Skärmen har ett rynkat tyg i sidenlook och en vågig form nedtill som skapar ett fint flöde av ljuskällan.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige/Brun, Svart/Blå |
| Diameter | 250, 300 mm |
| Sockel | E27 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 370, 500 mm |
| Kabellängd | 1,6, 1,7 m |
