Bordslampa Venture Home Brive
1 335 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampa från Venture Home. Bordslampan Brive har en lampfot i ett trendigt valnötsfärgad trä och en vit cirkelformad lampram i akryl. Med den här lampan får du en unik inredningsdetalj som lyser upp hela rummet med ett behagligt vitt ljus. Placera lampan på en plats som både behöver ljusas upp och dekoreras och öka garanterat mysfaktorn i hemmet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Bordslampan Brive har en lampfot i ett trendigt valnötsfärgad trä och en vit cirkelformad lampram i akryl. Med den här lampan får du en unik inredningsdetalj som lyser upp hela rummet med ett behagligt vitt ljus. Placera lampan på en plats som både behöver ljusas upp och dekoreras och öka garanterat mysfaktorn i hemmet!
Energieffektivitet: A
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17020-000 |
| Färg | Brun/Vit |
| Bredd | 60 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Serie | Brive |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206971142 |







