Bordslampa Venture Home Cholet
fr.195 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampa från Venture Home. Skapa en harmonisk och lugn känsla i rummet med bordslampan Cholet från Venture Home. Med denna lampa kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna och du kommer få en inredningsdetalj som står sig över tid.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Skapa en harmonisk och lugn känsla i rummet med bordslampan Cholet från Venture Home. Med denna lampa kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna och du kommer få en inredningsdetalj som står sig över tid.
Den jordnära färgen på underredet skapar en varm känsla och den vita lampskärmen ger ett behagligt ljus till rummet.
Energieffektivitet: Energy level according to the bulb you use
Energieffektivitet: Energy level according to the bulb you use
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Natur/Vit, Svart/Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Cholet |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 1,8 kg |
| Bredd | 250 cm |
