Bordslampa Venture Home Dasir
fr.165 kr
fr.150 krSänkt pris!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dasir bordslampa från Venture Home, fot i metall. Skärm ingår ej.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 120 mm |
| Djup | 120 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 424 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Bredd | 120 cm |
| Effekt/prestanda | 25 kW |

