Bordslampa Venture Home Elsa
739 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Inred med den moderna Ellen Bordslampa i tidlös design. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 18x28x48 cm. Längd på sladd: 180 cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred med den moderna Ellen Bordslampa i tidlös design. Lampan är tillverkad i svart järn. Lampan är dimbar och passar till LED-ljuskälla. Mått: 18x28x48 cm. Längd på sladd: 180 cm.
Energieffektivitet: A++E
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15525-888 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 180 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Elsa |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 280 mm |
| Djup | 280 cm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 480 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 180 cm |
| EAN-nr | 7350118412091 |















