Bordslampa Venture Home Etenio
595 kr
520 krSpara 13 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Bordslampan Etenio är för dig som gillar den enkla och stilfulla inredningen. Lampfoten och lampskärmen är helt täckt i ett vackert grått linne-tyg som tillför en mjuk känsla till rummet. Lampan har ett vackert sken som tillför en harmonisk och lugn känsla i hemmet. Placera i fönstret och ljusa upp mörka kvällar, eller varför inte i vardagsrummet som en trendig inredningsdetalj.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Bordslampan Etenio är för dig som gillar den enkla och stilfulla inredningen. Lampfoten och lampskärmen är helt täckt i ett vackert grått linne-tyg som tillför en mjuk känsla till rummet. Lampan har ett vackert sken som tillför en harmonisk och lugn känsla i hemmet. Placera i fönstret och ljusa upp mörka kvällar, eller varför inte i vardagsrummet som en trendig inredningsdetalj.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17066-002 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Linne |
| Serie | Etenio |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 250 cm |
| EAN-nr | 7340206971463 |










