Bordslampa Venture Home Ferrand
819 kr
700 krSpara 15 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med Ferrand får du en klassisk bordslampa med en modern touch! Lampan har en nordisk design med en stilren lampfot i svart järn och en vit lampskärm i glas. Den här lampan passar i alla hem och inredningsstilar och gör sig extra fin när den lyser upp kvällarna på fönsterkarmen. Lampan ger ifrån sig ett vackert sken som lyser upp hemmet och skapar en mysig och harmonisk känsla.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17017-001 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Ferrand |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 420 mm |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 2,2 kg |
| Bredd | 250 cm |
| EAN-nr | 7340206971111 |









