Bordslampa Venture Home Gap
fr.1 135 kr
fr.980 krSpara 14 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Gap, en unik bordslampa för det moderna hemmet! Lampan imponerar med sin guldiga fot och lampskärm designad i ett fint meshmönster som gör att lampan blir en snygg inredningsdetalj. Placera lampan på byrån tillsammans med annan dekoration eller ensam som stilikon i ett mörkt hörn för att höja inredningsnivån. Den här lampan blir både en praktisk lampa med ett behagligt ljus och en viktig del av inredningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Gap, en unik bordslampa för det moderna hemmet! Lampan imponerar med sin guldiga fot och lampskärm designad i ett fint meshmönster som gör att lampan blir en snygg inredningsdetalj. Placera lampan på byrån tillsammans med annan dekoration eller ensam som stilikon i ett mörkt hörn för att höja inredningsnivån. Den här lampan blir både en praktisk lampa med ett behagligt ljus och en viktig del av inredningen.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Guld, Vit/Guld |
| Bredd | 250 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Järn |
| Serie | Gap |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 390 mm |
| Längd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 2 kg |
| Bredd | 250 cm |
