Bordslampa Venture Home Idre
655 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vår moderna bordslampa i jordnära kulör från serien Idre är lika mycket en praktisk lösning för belysning som en snygg inredningsdetalj till ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vår moderna bordslampa i jordnära kulör från serien Idre är lika mycket en praktisk lösning för belysning som en snygg inredningsdetalj till ditt hem.
Med sin rektangulära lampskärm i veckat papper och sin slanka, minimalistiska fot i stål kommer Idre att förvandla ditt skrivbord eller sovrum till en oas av varmt ljus och trendig stil.
Den här bruna bordslampan kommer hjälpa dig att skapa en inbjudande atmosfär som omedelbart får dig att känna dig avslappnad och hemma. Lampans moderna design gör den till en perfekt komplettering till alla inredningsstilar. Oavsett om du har en minimalistisk, industriell eller traditionell stil, kommer Idre att bli ett smakfullt tillskott till ditt hem.
Med sin nätta storlek passar den här bordslampan lika bra på kontoret som på nattduksbordet i sovrummet. Bara du bestämmer vart den mysiga belysningen önskas och vart Idre-lampan kan få den uppmärksamhet som den förtjänar!
Mått: 39x20x12cm.
Energieffektivitet:
Den här bruna bordslampan kommer hjälpa dig att skapa en inbjudande atmosfär som omedelbart får dig att känna dig avslappnad och hemma. Lampans moderna design gör den till en perfekt komplettering till alla inredningsstilar. Oavsett om du har en minimalistisk, industriell eller traditionell stil, kommer Idre att bli ett smakfullt tillskott till ditt hem.
Med sin nätta storlek passar den här bordslampan lika bra på kontoret som på nattduksbordet i sovrummet. Bara du bestämmer vart den mysiga belysningen önskas och vart Idre-lampan kan få den uppmärksamhet som den förtjänar!
Mått: 39x20x12cm.
Energieffektivitet:
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20024-103 |
| Färg | Mocka |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Idre |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 390 mm |
| Längd | 200 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 7340220800763 |


