Bordslampa Venture Home Kona
fr.723 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kona
723 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Kona bordslampa från Venture Home i trä med skärm i linne. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Beige, Vit/Beige |
| Bredd | 180 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Linne/Gummiträ/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 380 mm |
| Bredd | 180 cm |
| Djup | 250 mm |
| Djup | 250 cm |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

